Plastyka opadniętych powiek w Krakowie

Problem opadniętych powiek górnych to częsta przypadłość zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Chirurg plastyczny w Krakowie wykonuje zabiegi blefaroplastyki, czyli podniesienia powiek górnych.

Na czym polega zabieg plastyki powiek górnych? Jest to operacja przeprowadzana przez chirurga plastycznego w znieczuleniu miejscowym, Pacjent w trakcie zabiegu nie śpi, może swobodnie rozmawiać z chirurgiem podczas zabiegu podniesienia powiek górnych. Zabieg trwa około 1-1.5 godziny, po zabiegu Pacjent pozostaje do 2 godzin na obserwacji w klinice. Po zabiegu plastyki powiek górnych można udać się do domu, ale zawsze pod opieką drugiej osoby, nie wolno w dniu zabiegu i kilka dni później prowadzić samochodu.

W trakcie zabiegu blefaroplastyki chirurg plastyczny w Krakowie usuwa nadmiar wiotkiej skóry powiek górnych i przepukliny tłuszczowe, które są odpowiedzialne za wygląd „ciężkich” powiek. Zabieg jest bezbolesny.
Czy do zabiegu plastyki powiek górnych trzeba się przygotować? Każdy zabieg, aby przebiegał bezpiecznie i dał dobre rezultaty, wymaga przygotowania. Na konsultacji chirurg plastyczny w Krakowie – dr n.med. Joanna Jędrys, po zbadaniu Pacjenta wydaje listę badań i konsultacji, które są niezbędne dla bezpiecznego przeprowadzenia zabiegu.

Zapraszam na konsultację z zakresu chirurgii plastycznej w Krakowie
dr n.med. Joanna Jędrys
specjalista chirurgii plastycznej

rejestracja@dbajopiersi.pl
tel. 511-729-279 (od poniedziałku do piątku w godz.9:00-20:00)

#plastykapowiekgórnych #blefaroplastyka #chirurgplastycznykraków #podniesieniepowiek #opadniętepowieki