PIĘKNA PANNA MŁODA

Dzień Ślubu to niezwykle ważna uroczystość dla całej Rodziny. Najważniejsza dla Pary młodej, która chce ten dzień uświetnić na wiele sposobów!

Radzimy, jak zaplanować działania mające na celu poprawę wyglądu Pani Młodej:

  • Rok przed ślubem – to ostatni moment na zmodyfikowanie diety i rozpoczęcie ćwiczeń modelujących sylwetkę. U chirurga plastycznego można w tym okresie wykonać zabiegi operacyjne, w zależności o potrzeb: liposukcję, powiększenie piersi implantami. korektę ostających uszu Ze względu na potrzebny okres rekonwalescencji takie zabiegi należy zaplanować odpowiednio wcześniej i się do nich przygotować. Zaleca się również wykonywanie inwazyjnych zabiegów poprawiających wygląd skóry laserem frakcyjnym CO2 np. spłycanie blizn po trądziku, przebarwień. Najlepsze rezultaty daje seria 2-3 zabiegów laserowych wykonanych w odstępach 4-6 miesięcy.
  • Miesiąc przed ślubem – to dobry moment, aby skórę nawilżyć, poprawić jędrność i wyrównać koloryt – do tego dedykowane są zabiegi mezoterapii igłowej. W zależności od potrzeb skóry dopiera się produkt (może to być własne osocze, nieusiecowany kwas hialuronowy). Około miesiąc przed ważną uroczystością można również wypełnić głębsze zmarszczki i bruzdy. Okres gojenia się po tego rodzaju zabiegach trwa zwykle 7-10 dni.
  • Tydzień przed ślubem – w celu nadania blasku skórze i usunięcia drobnych niedociągłości polecamy zabieg Dermapen z witaminą C, po którym skóra goi się szybko i wygląda promiennie.