Laserowy bezoperacyjny lifting skóry

 
Laser stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, działa liftingująco, zmniejsza oznaki starzenia się skóry, zagęszcza i ujędrnia skórę, redukuje płytkie zmarszczki, napina owal twarzy; poprawia wygląd rozstępów.

Kolejną właściwością tego zabiegu jest usunięcie przebarwień poprzez uszkodzenie przez światło lasera depozytów barwnika w skórze, melaniny, który zostaje następnie usunięty przez układ odpornościowy skóry.
 

Opis

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Zabieg Clear Lift polega na działaniu wiązki światła lasera na skórę właściwą, w której pobudzany zostaje proces tworzenia się kolagenu. Zabieg nazywany jest nieablacyjnym resurfacingiem skóry lub zabiegiem “lunchowym”, gdyż mimo że wiązka lasera penteruje głęboko w skórę, nie uszkadza naskórka, dzięki czemu Pacjent może bezpośrednio po zabiegu wrócić do codziennych zajęć, bez obawy zmiany na skórze lub podrażnienie.
 

Zabieg

WAŻNE INFORMACJE

 
CZY DO LASERA NIEABLACYJNEGO KONIECZNE JEST PRZYGOTOWANIE I CZY ZABIEG BOLI

Skóra do zabiegu laserowego musi być oczyszczona, bez żadnych objawów infekcji; nie może być również opalona. Wiązka lasera podawana jest w sposób frakcyjny i wykorzystuje nieablacyjną technologię nanosekundową. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

ILE TRWA GOJENIE SIĘ PO LASERZE I KIEDY ZOBACZĘ EFEKTY

Dzięki wybiórczemu działaniu lasera na odpowiednią głębokość w skórze właściwej, z pominięciem naskórka, zabieg nie powoduje podrażnienia lub wręcz oparzenia skóry – nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest czysta, bez podrażnień, można również nałożyć makijaż. Na efekt przebudowy skóry należy poczekać kilka tygodni.

CZY ZABIEG TRZEBA POWTÓRZYĆ

Dla uzyskania długotrwałego rezultatu zaleca się powtórzenie 2-4 zabiegów, w odstępach co około 4-6 tygodni, w zależności od indywidualnych potrzeb skóry i stopnia jej zwiotczenia.

Zabieg Clear Lift można wykonać na dowolnym obszarze ciała w celu jego ujędrnienia np. na twarzy, szyi, dekolcie, okolicy ramion i kolan. Czas trwania zabiegu zależy od rozległości leczonego obszaru – od 15 do 60 min. Zabieg poprzedzony jest konsultacją specjalisty chirurga plastycznego, w trakcie konsultacji indywidualnie dobierane są parametry i zakres leczenia laserowego.

PRZECIWWSKAZANIA do laserowego liftingu skóry:

Ciąża, karmienie piersią

Aktywna choroba zapalna skóry (np. trądzik, opryszczka)

Aktywna choroba nowotworowa

Leki i zioła światłouczulające

Świeża opalenizna

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami!