Powiększenie piersi implantami silikonowymi w Krakowie

W jakim wieku można wykonać powiększenie piersi implantami silikonowymi u chirurga plastycznego w Krakowie. Zabieg powiększenia biustu implantami silikonowymi można przeprowadzić u kobiety w każdym wieku. Powiększam piersi implantami kobietom 20-to i 60-cioletnim. Ważnym warunikiem przeprowadzenia powiększenia piersi implantami jest dobry stan zdrowia i realne oczekiwania. Zabieg powiększenia biustu nie zmieni struktury skóry, nie zniweluje rostępów, które mogą występować na piersiach. Najważniejsze, aby przed zabiegiem powiększenia piersi implantami wykonać niezbędne badania, między innymi badanie USG piersi, a u kobiet po 40. roku życia badanie USG piersi i mammografię. Nie można powiększać piersi implantami, gdy nie mamy pewności, czy Pacjentka nie wymaga diagnostyki onkologicznej.

W niektórych przypadkach, gdy piersi są opadnięte, samo powiększenie implantami piersiowymi nie wystarczy. Wówczas zalecany jest zabieg łączony – powiększenie piersi implantami z równoczesnym podniesieniem. Taki zabieg wykonuje wykwalifikowany specjalista chirurgii plastycznej.

Do zabiegu powiększenie piersi implantami trzeba również wykonać podstawowe badania laboratoryjne, które na konsultacji zleca chirurg plastyczny oraz przeprowadzić konsultację internistyczną i anestezjologiczną. Badania płuc i serca zlecane są po to, aby pacjenta bezpiecznie przeszła znieczulenie ogólne w trakcie zabiegu powiększenia biustu. Zabieg powiększenia piersi przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa około 2 godziny. Po operacji pacjentka pozostaje jedną dobę na obserwacji w klinice i dopiero na drugi dzień, po kontrolnym opatrunku wypisywana jest do domu. Do domu po operacji powiększnia piersi implantami należy się udać pod opieką osoby towarzyszącej i nie wolno prowadzić samochodu.

#powiększeniepiersi #implantypiersi #implantysilikonowe #ładnybiust #chirurgplastycznykraków #usgpiersi #mammografia